Bądź Partnerem

Już teraz możesz zostać naszym Partnerem Handlowym!  Zapewnimy Ci nie tylko szybkość działania, ale również pełen profesjonalizm obsługi. To tylko 3 kroki, które musisz pokonać:

1 krok - wypełnij FORMULARZ REJESTRACYJNY,

2 krok – nasz Handlowiec skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 dni roboczych, żeby ustalić szczegóły współpracy,

3 krok – przejrzyj naszą ofertę i wybierz interesujący Cię asortyment.

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących procesu rejestracji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 22 431 47 20.

 


Co zyskasz, jeżeli zostaniesz naszym Partnerem?


1.    Gwarantujemy RZETELNOŚĆ OFERTY adresowanej do wymagającego Partnera.

2.    Oferujemy ATRAKCYJNE WARUNKI HANDLOWE: konkurencyjne ceny i dogodne terminy płatności, umożliwiające naszym Parterom budowanie "przebojowej" oferty handlowej. Nasi Partnerzy umożliwili nam zdobycie bardzo dobrej pozycji w obrotach z producentami. Znaczące udziały w sprzedaży pozwalają nam rewanżować się atrakcyjnymi cenami i innymi udogodnieniami handlowymi.


3.    Gwarantujemy naszym Partnerom możliwość KOMPLEKSOWEGO ZAOPATRZENIA, uzyskania oszczędności czasu i kosztów pozyskania towaru.


4.    Jako jedyni w Polsce realizujemy zamówienia na MAŁO POPULARNE PRODUKTY.

5.    Nasz dział logistyki zapewnia STAŁĄ DOSTĘPNOŚĆ towaru, dzięki temu nasi Partnerzy zaopatrują się bez konieczności ponoszenia kosztów magazynowania.


6.    Współpracując bezpośrednio z Producentami dajemy naszym Partnerom BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ POCHODZENIA towarów.

7.    Uwzględniamy naszych Partnerów w PLANACH HANDLOWYCH I MARKETINGOWYCH Producentów. Uzyskujemy to dzięki raportom przekazywanym Producentom o współpracujących z nami Partnerach.


8.    Aktualizujemy na bieżąco ofertę i przekazujemy wszystkim Partnerom INFORMACJE O NOWOŚCIACH.


9.    Dysponujemy największą w Polsce liczbą KOMPETENTNYCH i RZETELNYCH HANDLOWCÓW zapewniających fachowe doradztwo i miłą obsługę.


10.    Stosujemy PROTEKCJĘ MAGAZYNOWĄ I CENOWĄ przy zmianach cen Producentów.


11.    Pośredniczymy w PRZEKAZYWANIU MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH między Producentami i naszymi Partnerami.


12.    Uczestniczymy w realizacji planów marketingowych Producentów oraz przekazujemy ŚRODKI I NAGRODY dla lojalnych Partnerów.


13.    Oferujemy wsparcie dla handlu B2B. Prowadzimy unikalną i jednolitą, zgodną z szablonami INFORMACJĘ O PRODUKTACH.  Stworzyliśmy wyjątkowo precyzyjny, wielowątkowy SYSTEM SELEKCJI WIEDZY O PRODUKTACH.


14.    Ułatwiamy Partnerom korzystanie z naszych zasobów do GENEROWANIA OFERTY HANDLOWEJ.


15.    Realizujemy REKLAMACJE Partnerów przez nasz serwis w bezpośredniej współpracy z Producentami.


16.    Przekazujemy na bieżąco Producentom INFORMACJE ZWROTNE o zmianach i problemach jakościowych sygnalizowanych przez naszych Partnerów.


17.    Oferujemy WSPARCIE SERWISOWE: trudno dostępną dokumentację oraz części serwisowe i podzespoły do komputerów i urządzeń biurowych.


Zapraszamy do współpracy

Copyright © 2004-2016 PRAXIS Invent Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa All rights reserved.